WHOLLY KAW ARTISAN TIRAŞ SABUNU 114GR / JAMESTOWN GENTLEMAN
WHOLLY KAW ARTISAN TIRAŞ SABUNU 114GR / JAMESTOWN GENTLEMAN

WHOLLY KAW ARTISAN TIRAŞ SABUNU 114GR / JAMESTOWN GENTLEMAN

Marka : WHOLLY KAW
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Tıraş sonrası ek faydalar için Eşek Sütü, Hint Yağı, Kokum Yağı, Kakao Yağı ve Shea Yağı gibi yüksek kaliteli malzemelerle yapılmıştır. 

Hops Extract, cilt iltihabı ve cilt kızarıklığını gidermek için yatıştırıcı doğal bir öz olarak formülasyona dahil edilmiştir.

Sonuç: Maksimum kayganlık sağlayan yumuşak ve koruyucu bir köpük oluşturur. Birden fazla geçiş için kayma ve yastıklama sağlar .Tıraş öncesi hazırlık olsa da olmasa da iyi sonuç verir.

Yumuşak bir sabundur , fırçanın yüklenmesi için bir tasın içine ezilebilir. Sabun , tıraş makinesinin cildinizde kaymasını sağlar. Yastıklı köpük, tıraş sırasında cildi keskin bıçak zararlarından korur. Fırça yüklendikten sonra avuç içi, kase veya yüzde köpürtülerek kullanılabilir.

Sabunumuz , fırçanın kolay yüklenmesi için kasede yeterince yer bırakan geniş kase içindedir.

 

Sabunun içyağı versiyonu Eşek Sütü içerir

Yakışıklı beyefendi için bir tütün çiçeği.

"Keşke tütünle faydalı bir şeyler yapabilseydik - örneğin ondan gübre tıraş sabunu yapmak gibi." Paul Dudley White'ın gerçekten söylemeye çalıştığını düşündüğümüz şey.

Bergamot, lavanta ve neroli'nin taze ve temiz notaları, hafif çiçekler, tatlı pudra notaları, misk, kehribar, değerli ağaç ve tütün çiçeği notaları ile erkeksi bir koku.

Aldehit içermez.

Don yağı versiyonunda hindistancevizi yağı içermez.

 

Vücudun ihtiyaç duyduğu ancak sentezleyemediği tek uzun zincirli yağ asidi olan Omega-6 Linoleik Asit ve Omega-3 Linolenik Asit, uzun süredir sağlıklı görünen bir cilt için vazgeçilmezler olarak kabul edilmektedir.

Bu ifadeler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

Paraben içermez, kimyasal sülfat içermez ve boya içermez

Uyarı: Bir reaksiyon meydana gelirse veya tahriş olursa, kullanmayı bırakın.

İÇERİKLER

Potasyum Stearat, Sodyum Stearat, Su, Eşek Sütü, Gliserin, Potasyum Tallowate, Sodyum Tallowate, Potassium Ricinoleate, Sodyum Ricinoleate, Potassium Shea Butterate, Sodyum Shea Butterate, Garcinia Indica (Kokum) Butter, Theobroma Cacao (Cocoa) Butter, Linoleic Butter Linolenik Asit, Humulus Lupulus (Şerbetçiotu) Ekstresi, Lanolin, Koku, Benzil Salisilat, Heksil Sinamal, Linalool, Benzil Benzoat, Sitronellol

Üretim Yeri : AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR