WHOLLY KAW ARTISAN TIRAŞ SABUNU 114GR / FOUGERE BOUQUET
WHOLLY KAW ARTISAN TIRAŞ SABUNU 114GR / FOUGERE BOUQUET

WHOLLY KAW ARTISAN TIRAŞ SABUNU 114GR / FOUGERE BOUQUET

Marka : WHOLLY KAW
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Sabunun içyağı versiyonu Eşek Sütü ve Manda Sütü içerir.

 

Sonuç: Maksimum kayganlık sağlayan yumuşak ve koruyucu bir köpük oluşturur. Birden fazla geçiş için kayma ve yastıklama sağlar .Tıraş öncesi hazırlık olsa da olmasa da iyi sonuç verir.

Yumuşak bir sabundur , fırçanın yüklenmesi için bir tasın içine ezilebilir. Sabun , tıraş makinesinin cildinizde kaymasını sağlar. Yastıklı köpük, tıraş sırasında cildi keskin bıçak zararlarından korur. Fırça yüklendikten sonra avuç içi, kase veya yüzde köpürtülerek kullanılabilir.

Sabunumuz , fırçanın kolay yüklenmesi için kasede yeterince yer bırakan geniş kase içindedir.

 

Koku Profili:

 

Temiz, canlı ve ferah bir koku. Tatlı ve baharatlı karışımı kullanmanız için davet ediyor. 

Boğucu ve aşırı güçlü değil. Nemli, yeşil ve toprak kokusu gibi hafif. Köpürürken hissedeceğiniz çiçek bahçesi tıraş sonrasında da kalıcıdır.

Meşe yosunu, lavanta ve bergamotun ana notaları ve sandal ağacı, sedir ve diğer odunsu notaların ikincil notaları ile uçucu yağlar ve koku yağlarının yoğun bir karışımı. Baz notalarda kumarin, tonka fasulyesi, meşe yosunu, misk ve amber bulunur. Karışımda misk, amber, meşe yosununun sentetik versiyonları kullanılmıştır.

Oakmoss yerine Atranol içermeyen Veramoss kullanılır. Atranol, doğal Oakmoss'ta bulunan ve alerjen olduğu bilinen bir kimyasaldır.

Bu ifadeler herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

Paraben içermez, kimyasal sülfat içermez ve boya içermez

Uyarı: Bir reaksiyon meydana gelirse veya tahriş olursa, kullanmayı bırakın.

İÇERİKLER

Potasyum Stearat, Sodyum Stearat, Su, Eşek Sütü, Manda Sütü, Gliserin, Potasyum Tallowate, Sodyum Tallowate, Potasyum Ricinoleate, Sodyum Ricinoleate, Potassium Shea Butterate, Sodyum Shea Butterate, Cocoinia Indica (Kokum) Butter, Theobroma Kakao (Kakao) Butter , Su Buffalo Peynir Altı Suyu, Linoleik Asit, Linolenik Asit, Humulus Lupulus (Şerbetçiotu) Ekstresi, Lanolin, Koku, Benzil Benzoat, Coumarin, Linalool, Sitral, Amyl Cinnamyl, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Eugenol

Üretim Yeri : AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR