RAZOROCK MENTOR KLASİK TIRAŞ ALETİ
RAZOROCK MENTOR KLASİK TIRAŞ ALETİ

RAZOROCK MENTOR KLASİK TIRAŞ ALETİ

Marka : RAZOROCK
Fiyat : ₺1.400,00(KDV Dahil)

RazoRock Mentor Çift Kenarlı Tıraş Makinesi

RazoRock'un görevi (Bizim Görevimiz) geleneksel ıslak tıraş topluluğuna benzersiz bir değer kazandırmaktır ve burada sahip olduğunuz şey de tam olarak budur. Mentor Çift Kenarlı başlık, Mission tıraş makinemizde bulacağınız başlıktan saldırganlık konusunda bir adım daha ileridir. Bu, halihazırda yetenekli bir el geliştirmiş olan daha deneyimli DE tıraş makinesine yönelik bir tasarımdır. Kişisel ustura saldırganlık ölçeğime göre bunu 10 üzerinden 8 olarak derecelendiririm. Deneyimli bir geleneksel ıslak tıraş kullanıcısıysanız, bu tasarımın verimliliğini gerçekten takdir edeceksiniz; tek geçişte bile yakın bir tıraş sağlayacaktır. Mentor kafası, sağlam 316L paslanmaz çelik çubuktan işlenmiş RazoRock tırtıklı sapımızla eşleştirilmiş olarak gelir.

 

Misyonumuz: Dünyanın en iyi ve en konforlu tıraş deneyimini sunmak! Jilet darbeleriyle, jilet döküntüleriyle ve hasar görmüş ciltle uğraşmanıza gerek yok; 

Bu tıraş makinesini bu kadar özel kılan şey:

  1. İşlenmiş 316L paslanmaz çelik sap, 90 mm uzunluk size daha düşük kaliteli malzemeden yapılmış içi boş sap veren rakiplerimize karşı.
  2. Saptaki GERÇEK VE DERİN tırtıl, ıslak ellerle sağlam bir tutuş sağlar. Rakiplerimiz aynı miktarda kavrama sağlamayan "tırtıklı görünümlü" bir desen kullanıyor.
  3. Tok 82gr sap jiletin esnek kesmesini önler.
  4. Ayna benzeri bir kaplama ile yüksek kaliteli kromlama; tıraş makinesinin hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar.
  5. ÜSTÜN DENGE! 2:1 sap-kafa ağırlık oranı, tıraş makinesinin kontrol edilmesini kolaylaştırır ve tıraş edilmesini kolaylaştırır.
  6. Dünyadaki tüm çift kenarlı emniyetli tıraş makineleri arasında en iyi markalar arasında.
  7. Yedek jiletler kartuşlara kıyasla çok ekonomiktir.

Başlık Malzemesi:  Krom Çinko Alaşımlı
Sap Malzemesi:  İşlenmiş 316L Paslanmaz Çelik
Sap Çapı x Uzunluk: 

Süper knurled sap : 13 mm x 90 mm, 82gr ağırlık

Üretim yeri : Kanada

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR