RAZOROCK HAWK SE 50MM KLASİK ALUMINYUM TIRAŞ ALETİ (SİYAH)
RAZOROCK HAWK SE 50MM KLASİK ALUMINYUM TIRAŞ ALETİ (SİYAH)
RAZOROCK HAWK SE 50MM KLASİK ALUMINYUM TIRAŞ ALETİ (SİYAH)

RAZOROCK HAWK SE 50MM KLASİK ALUMINYUM TIRAŞ ALETİ (SİYAH)

Marka : RAZOROCK
Fiyat : ₺1.000,00(KDV Dahil)

 

V2 güncellemesi : Hawk sürüm 2 modeline güncellendi. Tıraş geometrisi değiştirilmedi, bu yüzden orijinal Hawk V1 ile aynı agresiflikte fakat tıraş hissiyatı ve bıçak yüklemesinde bazı belirgin iyileştirmeler yapıldı.

İşte V2 değişiklikleri :

  1. Üst kapak yüzünüzde hisselilmeden ve doğal bir şekilde kayması için yuvarlatılmıştır. 
  2. Bıçak kılavuzu barlarını pimlerle değiştirdik. Pimler, özellikle korumalı stil bıçaklar olmak üzere bıçakların daha kolay ve daha iyi yüklenmesini sağlar.
  3. Taban plakası üzerindeki emniyet barını yeni üç yuvalı bir tasarımla güçlendirdik. Bu, eğer vurulursa veya jilet küçük bir düşüş yaşarsa ön kenarın çökmesini önlemeye yardımcı olacaktır.
  4. Daha fazla konfor ve his için kolu Halo halka tasarımımıza güncelledik. Tutamak şimdi daha kısa bir biçime izin vermek için sökülebilen bir alın ucu içerir. 

RazoRock Hawk, 6061 kütük ve çubuk alüminyumdan CNC ile işlenmiştir. Saten gümüş ve siyah eloksal olmak üzere iki varyasyonda tamamlandı. Alüminyum iki nedenden dolayı seçildi; Birinci neden, çok daha hafif, jiletin toplam ağırlığını düşürüyor. Bu Artist Club tarzı bıçaklar çok keskindir ve daha hafif bir tıraş bıçağı kullanıcıya tıraş makinesinin saldırganlığı üzerinde daha fazla kontrol sağlar; ikinci neden ise, alüminyumun işlenmesi çok daha hızlı ve daha ucuz.

* Daha önce hiç bir SE tıraş makinesiyle tıraş olmamışsanız, yavaşça başlamanızı ve tıraş makinesine aşırı basınç uygulamamanızı tavsiye ederim. SE bıçaklar, çift kenarlı bir bıçaktan daha kalın, daha keskin ve daha serttir ve biraz öğrenme eğrisi gerektirir. SE tıraşını beğenip beğenmediğinize karar vermeden önce tıraş makinesini arka arkaya 12-15 tıraş için kullanın. Eğitim amaçlı başlamak istiyorsanız, FEATHER Pro Guard Blade ile başlamanız tavsiye edilir.

Ağırlık: 37gr

Sap: 90 mm uzunluğunda ve 12 mm çapında 

Önerilen Bıçaklar:

  • Feather Profesyonel Blade 
  • Feather Pro Guard Blade
  • KAI Captain  
  •  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR