RAZOROCK ARTISAN TIRAŞ SABUNU PUROS 150ML (YUMUŞAK KIVAMLI)
RAZOROCK ARTISAN TIRAŞ SABUNU PUROS 150ML (YUMUŞAK KIVAMLI)

RAZOROCK ARTISAN TIRAŞ SABUNU PUROS 150ML

Marka : RAZOROCK
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Razorock Puros İtalyan tıraş sabunu

 Sabunlarımız artık eşsiz tıraş sonrası hissiyatı sağlamak ve jilet tahrişini en aza indirmek için Don yağı, Shea Yağı, Argan Yağı, Aloe Vera ve Lanolin içeren RazoRock Super Tallow Formülümüz ile üretilmektedir!

2014'ün sonlarında iki harika tütün kokusu yağı bulduk. Hangi kokunun kullanılacağına karar veremedik  RazoRock "Tütün Müsabakası" yaptık. Sadık RazoRock kullanıcılarından hangi kokuyu tercih ettiğine karar vermelerini istedik. Birkaç aylık e-postalardan sonra, hangi kokunun kazanan olduğu belli oldu ve şimdi bu koku RazoRock Puros Tıraş Kremi Sabununda. Koku, dört nesil boyunca geçirilen eski bir İtalyan sabunu yapımı tarifi kullanılarak yapılan doğal ve el yapımı olan popüler RazoRock donyağı sabunu tabanımıza dikkatlice karıştırılır.

Bu kokunun temel notaları tütün, misk, deri, vanilya, tonka fasulyesi ve arka planda küçük bir saman. Eğer musky tütün kokularının hayranı iseniz, bunu seveceğinizi düşünüyorum.

Boyut:  150 ml / 5 FL oz

İtalya'da Üretilmiştir 

Malzemeler:  Aqua, Stearik Asit, Hindistan Cevizi Yağı, Potasyum Hidroksit, Tallow Asit, Sodyum Hidroksit, Parfum

İpuçları: RazoRock İtalyan tıraş sabunları geleneksel bir tıraş fırçası ile kullanılmak üzere formüle edilmiştir. 30-40 saniye boyunca sabunun üzerine ıslak bir tıraş fırçası sürün, sonra sağa doğru yüzünüzde ya da bir köpüren kasede istediğiniz kıvama ulaşıncaya kadar  köpüğe su damlacıkları ekleyin. Daha az su daha kalın ve daha kaygan bir köpük yapacak, daha fazla su daha ince ve daha sulu köpük yapacak. Sabun kapağını tekrar kapatmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR