RAZOROCK ARTISAN TIRAŞ SABUNU PLAGUE DOCTOR 150ML
RAZOROCK ARTISAN TIRAŞ SABUNU PLAGUE DOCTOR 150ML

RAZOROCK ARTISAN TIRAŞ SABUNU PLAGUE DOCTOR 150ML

Marka : RAZOROCK
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

RazoRock Plague Doctor İtalyan Tıraş Sabunu

 

Sabunlarımız artık eşsiz tıraş sonrası hissiyatı ve en az jilet tahrişi sağlamak için Don yağı, Shea Yağı, Argan Yağı, Aloe Vera ve Lanolin içeren RazoRock Super Tallow Formülümüz ile üretilmektedir!

 

17. yüzyıl Venedik'inde, veba doktorları kuru çiçekler, otlar ve baharatlar gibi tatlı kokularla dolu gagalı bir maske taktılar. Vebanın zararlı bir kötü hava ile yayıldığına ve özel kokulu karışımlarının onları koruyacağına inanıyorlardı. Yakın zamanda İtalya'ya yaptığımız bir seyahatte, bu Veba doktorları tarafından kullanıldığı varsayılan "tarif" bize verildi. Sizi gelecekteki herhangi bir beladan koruyacağını teyit edemeyiz ama kesinlikle eşsiz kokuyor. Veba doktorunun bahart karışımı kokusunu yeniden ürettik ve şimdi tıraş sabunumuzda.

Boyut : 159ml (5 oz)

Koku: 17. yüzyıl Venedik'inden, beyaz misk, otlar ve baharatlar

İçindekiler : Stearik Asit, Su (Eau), Cocos Nucifera (Hindistan Cevizi) Yağı, Potasyum, Hidroksit, Sodyum Hidroksit, Hidrojenlenmiş Lanolin, Butyrospermum Parkii (Shea) Tereyağı Kokusu (Parfüm), Argania Spinosa (Argan) Yağı, Aloe Barbadensis Özü (Aloe Barbadensis) ).

İtalya'da Üretilmiştir

Koku Koku Piramidi:

  • En İyi Notlar: Şakayık
  • Kalp Notları: Misk
  • Temel Notlar: Vetiver, Beyaz Sedir, Paçuli 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR