PHOENIX CK-16 ARTISAN ACCOURTREMENTS TIRAŞ SABUNU ASTRA PLANETA 114GR
PHOENIX CK-16 ARTISAN ACCOURTREMENTS TIRAŞ SABUNU ASTRA PLANETA 114GR

PHOENIX CK-16 ARTISAN ACCOURTREMENTS TIRAŞ SABUNU ASTRA PLANETA 142GR

Marka : PHOENIX
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Ultra, Premium Formül CK- 6 serisinin tütün özlü kokusu Astra Planeta !

CK-6 Crown King kelimelerinin kısaltmasıdır. Diğer Phoenix ürünlerinden farkı bitkisel yağların en iyi kalitede olanları kullanılmış olmasıdır. Tallow içermeden tallow etkisi verebilmek için bu yola başvurulmuştur.

Koku Profili:  Karabiber, Petitgrain, Greyfurt, Neroli, Lavanta, Plumeria, Sardunya, Meşe Yosunu, Mor Karanfil, Avustralya Sandal Ağacı, Haiti Vetiver, Opopanax Reçine, Hindistan Olibanum Reçine, Ambergris, Tütün 

Tütün Kokusu, rahatlatıcı ,lezzetli ,unutulmaz ve cesur odunsu tonları ile tatlı odunsu notlar , erkeksi ve alt notaya doğru sarhoş edici!   

Astra Planeta ile tanışın, günlük Tütün kokusu değil, biraz farklı bir şey, biraz, göklerden gelme . Tütün yaprağının dayanılmazlığının Astra Planeta'ya yol göstermesine rağmen, çok daha fazlası var. 

 


 

 

Astra Planeta'da, yaprakla neler yapılabileceğini keşfediyoruz, diğer kokuların yardımıyla hangi büyüyü çıkarabileceğimizi veya vurgulayabileceğimizi görmek için sınırları zorluyoruz. Bu gerçekten çok fazla deneme yanılma ve bir sürü aşamaydı . Karışımın her varyasyonu oluşturuldu ve nasıl geliştiğini görmek için neredeyse bir hafta boyunca günlük olarak kontrol edildi. 

 
 
.

 
 
 

   

  

 
  
 

 

 
 

Sabun İçindekiler : Potasyum Stearat, Gliserin, Potasyum Kokoat, Aqua, Potasyum Kokumat, Sodyum Laktat, Potasyum Shea Butterat, Potasyum Kastorat, Sodyum Stearat, Potasyum Kakao Butterat, Potasyum Avokadoat, Potasyum Kastorat, Sodyum Stearat, Potasyum Kakao Butterat (Jojoba) Seedif Yağ,  Astrocaryum , Tohum Yağı,  Platonia Insignis (Bacuri) Tohum Yağı, Parfum 

 

Tüm Sabunlar yeniden kullanılabilir vidalı kapaklı kap içerisindedir

Arizona, ABD'de geleneksel yöntemlerle el yordamıyla üretilmiştir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR