MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER TOBACCO SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML
MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER TOBACCO SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML

MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER TOBACCO SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

 

 

 

  • Murray & Lanman kolonyası en sert sakalları yumuşatır ve cildi pürüzsüz ve lüks bir tıraşa hazırlar.

    Tıraştan sonra ise gözenekleri daraltır tıraştan kaynaklanan cilt aşınmalarını rahatlatır ve iyileştirir.

    Murray & Lanman kolonyalarındaki bitki özleri damıtılarak elde edilmektedir.

  • Colonia Tabaco Peru'dan ikonik bir koku. Aroması iyi titreşimleri uyarır ve çeker. Başarı ve mutluluk arayışında en iyi müttefiktir. Peru'da para akışını teşvik etmek ve refahı teşvik etmek için kullanılır.
  • Günlük yaşamda enerji frekansı ve olumlu duyguları canlandırır, yorgunluğu ve üzüntüyü uzaklaştırır. Kokunun enerjik etkisi doğrudan fark edilir. Su sizi şımartmak için tasarlandı, böylece her gün güçlü hissedeceksiniz. Erkekler ve kadınlar için.
  • Harika koku - Colonia Tabaco, Latin Amerika'dan bir koku. Evrensel olarak kullanılır. Eau de Cologne gibi hoş "eski" bir koku. Koku: taze, doğal, parlak, canlı.
  • Çok yönlü: Tıraş suyu, saç toniği, ferahlatıcı su olarak kullanılabilir. Temizleme suyuna veya araba kokusu olarak sadece birkaç damlası yeterlidir. Banyo katkı maddesi olarak veya berber tarafından saç suyu olarak kullanılır. Ayrıca masajlar için de mükemmeldir. Mistik olarak en iyilerdendir.
  • En iyi fiyat/performans oranı – orijinali Peru'da üretilmiştir. Küçük bir doğa harikası! Agua'larımız muhteşem kokar ve manevi bir ilhama sahiptir. Mi-Tierra'da uzun yıllara dayanan deneyimimizden ve kalite kontrolümüzden yararlanın ve kendiniz görün.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR