MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER ORANGE BLOSSOM SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML
MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER ORANGE BLOSSOM SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML

MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER ORANGE BLOSSOM SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

 

 

 

Murray & Lanman kolonyası en sert sakalları yumuşatır ve cildi pürüzsüz ve lüks bir tıraşa hazırlar.

Tıraştan sonra ise gözenekleri daraltır tıraştan kaynaklanan cilt aşınmalarını rahatlatır ve iyileştirir.

Murray & Lanman kolonyalarındaki bitki özleri damıtılarak elde edilmektedir.

Florida Water'in büyüleyici ve canlandırıcı klasik kolonyası güneşli portakal çiçeklerinin özü ile harmanlandı..
Portakal çiçeklerinin tatlı ve narenciye aroması bu kolonyanın kalbinde yer alıyor ve duyularınıza tazelik ve neşe patlaması yaşatıyor.

Her kullanımda, havanın çiçek açan portakal ağaçlarının büyüleyici kokusuyla dolu olduğu, bol güneş alan bir meyve bahçesine taşınacaksınız.

Portakal çiçeklerinin canlandırıcı ve canlı notaları canlılık ve enerji hissi yaratarak gününüzü güneş ışığı dokunuşuyla canlandırıyor.
221ml şişe, bu büyüleyici kokunun bol miktarda yanıbaşınızda olmasını sağlar ve kendinizi her gün portakal çiçeklerinin canlandırıcı kucağına kaptırmanıza olanak tanır. Kullanışlı boyutu, onu günlük kullanım için veya sıcaklık ve neşe hissi uyandırmak istediğiniz özel günler için mükemmel kılar.
Portakal Çiçeği Kolonyası Florida Suyunun çok yönlülüğünü benimseyin. Kendinizi portakal çiçeklerinin canlandırıcı kokusuyla sarmak için kişisel bir koku olarak kullanın, tarzınıza neşeli ve canlı bir dokunuş katın. Pozitiflik ve lezzet yayan uzun süreli bir aroma için nabız noktalarınıza uygulayın.
Portakal Çiçeği Kolonyası Florida Suyu, kişisel kullanımının yanı sıra ruhsal uygulamalarınızı da geliştirebilir. Mutluluğu, pozitifliği ve arınmayı teşvik etmek için bunu ritüellere, meditasyona veya enerji temizleme törenlerine dahil edin. Canlandırıcı ve canlandırıcı doğası, kutsal ve canlandırıcı bir atmosfer yaratmaya yardımcı olarak ruhsal bağlantıları ve iç uyumu kolaylaştırır.
İçeriğindeki bitki karışımı sayesinde çok etkili tıraş sonrası yatıştırıcıdır.
Zarif bir şişede paketlenmiş olan bu Portakal Çiçeği Kolonyası Florida Suyu sadece bir koku değil aynı zamanda bir sanat eseridir. Güneşli turuncu tonu ve zarif tasarımı portakal çiçeklerinin canlı güzelliğini yansıtırken, ikonik etiketi Lanman ve Kemp-Barclay'in saygın mirasına saygı duruşunda bulunuyor.
Portakal Çiçeği Kolonyası Florida Suyu ile portakal çiçeklerinin canlandırıcı ve canlandırıcı cazibesini deneyimleyin.

Canlandırıcı kokusunun sizi çiçek açan meyve bahçeleri ve neşeli anlarla dolu bir dünyaya taşımasına, hayatınıza bir narenciye mutluluğu dokunuşu katmasına izin verin.

Üretim Yeri : ABD

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR