MURRAY&LANMAN KANANGA FLORIDA WATER SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML
MURRAY&LANMAN KANANGA FLORIDA WATER SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML

MURRAY&LANMAN FLORIDA WATER KANANGA SPİRİTÜEL KOLONYA 221ML

Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)

 

 

 

Murray & Lanman kolonyası en sert sakalları yumuşatır ve cildi pürüzsüz ve lüks bir tıraşa hazırlar.

Tıraştan sonra ise gözenekleri daraltır tıraştan kaynaklanan cilt aşınmalarını rahatlatır ve iyileştirir.

 

Murray & Lanman kolonyalarındaki bitki özleri damıtılarak elde edilmektedir.

Kananga Water kolonyası, Endonezya, Malezya ve Filipinler menşeli tropikal bir ağaç olan Ylang Ylang'ın (Cananga odorata olarak da bilinir) esansiyel yağının temeline dayanmaktadır. Koku, kauçuk ve muhallebi notalarıyla zengin ve derin, yasemin ve portakal çiçeği esintileriyle parlaktır. Kananga Suyunun narin ve çiçeksi aroması çekicidir ve moralinizi yükseltir.

İçeriğindeki bitki karışımı sayesinde çok etkili tıraş sonrası yatıştırıcıdır.

Koku koleksiyonunuza mutlaka eklenmesi gereken 221ml Lanman & Kemp Cologne - Kananga Suyu ile tanışın. Bu enfes kolonya, ritüellerde koruyucu ve temizleyici özellikleriyle bilinen Ylang Ylang'ın esansiyel yağıyla hazırlandı.

Kullanışlı 221ml'lik bir ambalajda paketlenmiştir. Plastik şişedeki bu uzun süre kalıcı çiçeksi koku, gün boyu kendinizi yenilenmiş ve gençleşmiş hissetmenizi sağlayacaktır. Murray ve Lanman Kananga Su Kolonyası, hayattaki en güzel şeyleri takdir edenler için mükemmeldir.

Sizi büyüleyici bir kucaklamayla saran Ylang Ylang'ın tatlı, şehvetli aromasını deneyimleyin. Kokunun sizi tüm endişelerinizin eriyip gittiği huzur ve barış dolu bir dünyaya taşımasına izin verin.

En iyisinden daha azına razı olmayın. Lanman & Kemp Cologne - Kananga Suyu'nu bugün sepetinize ekleyin ve Ylang Ylang'ın lüks kokusunun keyfini çıkarın.

~Kokunun büyüsünü hissedin~

 

Üretim Yeri : ABD

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR