MURRAY&LANMAN CINNAMON SPİRİTÜEL BANYO SABUNU 95GR
MURRAY&LANMAN CINNAMON SPİRİTÜEL BANYO SABUNU 95GR

MURRAY&LANMAN CINNAMON SPİRİTÜEL BANYO SABUNU 95GR

Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)

 

 

 

 

 

Tarçın sabunu, tarçın yapraklarından elde edilen esansiyel yağı içerir. Ek bileşenler arasında hindistan cevizi, portakal ve karanfil bulunur. Tarçın cildi uyarır ve besler.Cilt uyarma özelliği tıraş öncesi uygulamalarda çok etkilidir. Tarçın sabunu sıklıkla sivilce, egzama ve diğer cilt rahatsızlıklarında kullanılır.

Murray & Lanman Tarçınlı Gliserin Sabunu (Jabon de Glicerina con Canela), cildinizin temizlenmesini ve tazelenmesini sağlayacak sarhoş edici tarçın kokusuna sahip kremsi dokulu bir sabundur. Başarının kapılarını açmayı bilin.

Pek çok kişi manevi duşun olumsuz koşullara son vereceğine, şans, aşk, para ve mutluluğun hayatlarına girmesinin önünü açacağına inanır. İyi kalmanıza ve kendinizi daha canlı, daha aklı başında ve duygusal açıdan daha istikrarlı ve dengeli hissetmenize yardımcı olur. Zihnin, bedenin ve ruhun iyileşmesini kolaylaştırmak için şifalı bitkiler, bitkiler ve köklerin iyileştirici güçleri. Stresi eritmenin, auranızı tazelemenin ve hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmenin bir yolu olarak ruhsal temizlik duşu alın. Ruhsal duş, enerjiniz için bir sıfırlama düğmesi olması amaçlanan bir arınma şeklidir.

Talimatlar: Duşta vücudunuzu yıkarken zihninizi temizlemek ve zihinsel olarak mevcut hedeflerinize odaklanmak için dua edin. Anı, içinizdeki kişisel güç kaynağına bağlanmak için kullanın. Çubuk bitene kadar günlük olarak veya gerektiği kadar tekrarlayın. 

 

95gr

 

Üretim Yeri : Peru

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR