GILLETTE KING C TIRAŞ SETİ
GILLETTE KING C TIRAŞ SETİ
GILLETTE KING C TIRAŞ SETİ
GILLETTE KING C TIRAŞ SETİ

GILLETTE KING C TIRAŞ SETİ

Marka : GILLETTE
Fiyat : ₺1.800,00(KDV Dahil)

 

King C Gillette Tıraş Seti  1 adet şeffaf tıraş jeli (150 ml), 1 adet çift kenarlı tıraş makinesi ve 5 adet tıraş bıçağından oluşan eksiksiz bir tıraş setidir.

  • King C Gillette Şeffaf Tıraş Jeli  sakallarınızı temizleyip besleyerek cildinizin taze hissetmesini sağlar. Şeffaf ve köpürmeyen jel  tıraş sırasında şeffaf kalır , böylece tıraş ettiğiniz noktalar görünür olur. Ayrıca King C. Gillette'in unutulmaz bir izlenim bırakan karakteristik kokusuna sahiptir.

  • King C Gillette Çift Kenarlı Tıraş Makinesi,  mükemmel görünümünüze ulaşmanıza yardımcı olmak amacıyla favorileri ve güçlü sakal hatlarını düzeltmek için yüksek kaliteli krom kaplama ile tasarlanmıştır.

 

Kullanım talimatları

 

Şeffaf Tıraş Jeli :

1. Az miktarda Şeffaf Tıraş Jeli'ni parmaklarınıza dağıtın.

2. Tıraş edilecek ve şekillendirilecek bölgelere ince bir tabaka uygulayın.

3. Tıraş edin ve düzeltin, ardından durulayın.

Çift Kenarlı Jilet :

1) Sakalları temizlemek ve nemlendirmek için King C. Gillette Sakal ve Yüz Temizleyiciyi kullanın. Tıraş ettiğiniz noktaları görmek için King C. Gillette serisinin şeffaf tıraş jelini dairesel hareketlerle sakalınıza uygulayın.

2) Bıçağın cilde en uygun eğim açısına sahip olması için tıraş makinesinin sapını yaklaşık 30°'lik bir açıyla tutun. Eşit basınç uygulayarak, saç yönünde hafif hareketlerle yavaş yavaş tıraş olun.

3) Daha derin bir tıraş için tıraş jelini yeniden uygulayın ve kılların ters yönünde tıraş edin.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR