FLOID THE GENUINE DEODORANT STICK 75ML VETYVER SPLASH
FLOID THE GENUINE DEODORANT STICK 75ML VETYVER SPLASH

FLOID THE GENUINE DEODORANT STICK 75ML VETYVER SPLASH

Marka : FLOID
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

 

Floïd'in Vetyver Splash serisinin bir parçasıdır.

Floïd Deodorant stick, doğal kaynaklı magnezyum bileşeni içerir. Deodorantın emiciliği yüksektir ve bu nedenle tüm fazla teri emer, bu da kötü kokuyu önler.

Magnezyum tuzları emici ve deodorant benzeri etkilere sahiptir ve Ölü Deniz'den çıkarılır. Bu tuzlar doğal, yenilenebilir ve sürdürülebilir maddelerdir. Ayrıca cilde ve mikrobiyomuna saygı duyar ve korurlar.

Terleme önleyicilerin aksine ürün terlemeyi engellemez ve bu nedenle ciltteki gözenekleri kapatmaz. Bu, ürünün uzun süre hoş bir kuru hissi garanti eden yüksek emici etkisi sayesindedir.

NOT:
Ürün giysilerde leke bırakmaz.

Floïd'in tüm ürünleri, cildin düzgün beslenmesini, esenliğini ve cildin doğal nem dengesinin korunmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış bileşenler içeren bir formülle yapılır.

Floid deo stick, vücut kokusunu etkili bir şekilde nötralize ederken uzun süre kalıcı bir koku sağlayan ferahlatıcı bir güve otu kokusu ile formüle edilmiştir. Baharat esintileri içeren odunsu ve topraksı aromasıyla öne çıkan vetiver kokusu, gün boyu kendinden emin ve taze hissetmek isteyen modern erkek için mükemmel bir kokudur.

Cilt üzerinde süper etkili ve naziktir.

Üretim Yeri İtalya

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR