FLOID THE GENUINE DEODORANT STICK 75ML CITRUS SPECTRE
FLOID THE GENUINE DEODORANT STICK 75ML CITRUS SPECTRE

FLOID THE GENUINE DEODORANT STICK 75ML CITRUS SPECTRE

Marka : FLOID
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)

 

Floïd'in Citrus Spectre serisinin bir parçasıdır.

Floïd Deodorant stick, doğal kaynaklı magnezyum bileşeni içerir. Deodorantın emiciliği yüksektir ve bu nedenle tüm fazla teri emer, bu da kötü kokuyu önler.

Magnezyum tuzları emici ve deodorant benzeri etkilere sahiptir ve Ölü Deniz'den çıkarılır. Bu tuzlar doğal, yenilenebilir ve sürdürülebilir maddelerdir. Ayrıca cilde ve mikrobiyomuna saygı duyar ve korurlar.

Terleme önleyicilerin aksine ürün terlemeyi engellemez ve bu nedenle ciltteki gözenekleri kapatmaz. Bu, ürünün uzun süre hoş bir kuru hissi garanti eden yüksek emici etkisi sayesindedir.

NOT:
Ürün giysilerde leke bırakmaz.

Floïd'in tüm ürünleri, cildin düzgün beslenmesini, esenliğini ve cildin doğal nem dengesinin korunmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış bileşenler içeren bir formülle yapılır.

Koku:
Citrus Spectre, Floïd'den yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir koku. Parfümün üst notalarında tatlı turunçgil meyvesi bulunur ve bu nota daha sonra küçük hindistan cevizi, gül ve bir miktar pembe bibere dönüşür. Son olarak meşe yosunu, paçuli ve vanilya bu rahatlatıcı kokunun temelini oluşturur.

Cilt üzerinde süper etkili ve naziktir.

Üretim Yeri İtalya

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR