DOVO PRIMO I ÇİFT KENAR KLASİK TIRAŞ ALETİ
DOVO PRIMO I ÇİFT KENAR KLASİK TIRAŞ ALETİ
DOVO PRIMO I ÇİFT KENAR KLASİK TIRAŞ ALETİ
DOVO PRIMO I ÇİFT KENAR KLASİK TIRAŞ ALETİ

DOVO PRIMO I ÇİFT KENAR KLASİK TIRAŞ ALETİ (SIK ÇİZGİLİ SAP)

Marka : DOVO
Fiyat : ₺2.500,00(KDV Dahil)

 

PRIMO I (SIK ÇİZGİLİ SAP): Onlarca Yıllık Deneyimin Bir Tıraş Başyapıtına Dönüşmesi.

PRIMO adı "ilk başta" anlamına gelir. PRIMO yeni bir başlangıcı işaret ediyor. Sizin için yeni bir başlangıç, ıslak tıraş makinesi. 2 yıllık bir geliştirme sürecinde yoğunlaşan, bir asırdan fazla bilgi birikimi ve zorlu geliştirme döngüleri, bu benzersiz tıraş aletini doğurdu. Elbette ALMANYA'da üretildi.

Islak tıraşta, tıraş makinesinin geometrisindeki küçük bir farkın tıraş deneyiminiz üzerinde temel bir etkisi vardır. Mümkün olan en yoğun tatmin edici tıraş deneyimini hedefledik. Ve diğer tıraş makinelerinden başarılı olduk.

PRIMO'yu bakım rutininin ayrılmaz bir parçası haline getirenlerle birlikte rakipsiz bir meditasyon.

 

ÖZELLİKLER

 

ARZ KAPSAMI

PRIMO I
10x DOVO SUPER PLATINUM tıraş bıçakları

MALZEME

Pirinç sap, döküm çinko tıraş başlığı, elektrolizle kaplanmış yüzeyler, parlak krom kaplama

ÜRÜN DETAYLARI

kapalı tarak, düz kesim

KİLİT SİSTEMİ

Stabilize vida, üç parçalı tıraş makinesi

SAP ÇAPI

1

BOYUTLAR

4,1 cm x 2,5 cm x 10,6 cm

BIÇAK UZUNLUĞU

Bıçak Boşluğu 0,6-0,65mm, Bıçak Açıklığı 0,06-0,07mm

AMBALAJLAMA

Solingen'de üretilmiş kabartmalı katlanır kutu

 

KENDİNİZİ ŞIMARTIN.

Her gün harika anlar yaratmak. Rutini keyif veren dayanak noktalarına dönüştürmek. Amacımız budur. Çoğu kişi için tıraş olmak sinir bozucu bir yan aktivitedir. Hep birlikte bunu, günün başlangıcında keyif veren bir meditasyon ritüeline dönüştürüyoruz.

MALZEME

Tıraş makinesinin başlığı, karmaşık şekillerde bile maksimum hassasiyete sahip aletler oluşturduğu için çinko döküm işlemi kullanılarak üretilmiştir. Rahat bir ağırlık dağılımı sağlamak amacıyla sap kısmında yalnızca pirinç kullanıyoruz. Krom kaplama, tıraş makinesini korozyona karşı korur ve yüksek kaliteli tasarımın altını çizer.

BIÇAK AÇIKLAMASI

Kapalı taraklı bir tıraş makinesi, klasik ıslak tıraş için çok yönlü bir çözümdür. Sezgisel olarak tıraş makineniz için en iyi tıraş açısını hissedecek ve anında ideal tıraş sonuçlarına ulaşacaksınız. Geniş bıçak aralığı, tıraş makinesi başlığının kesilmiş kıl veya köpük artıklarıyla tıkanmasını önleyerek yüksek sabun akışı sağlar.

DENEYİM

 

En yüksek kalitedeki el yapımı tıraş ürünleriyle sabah bakım ritüeline başlamak, duyularınız için bir senfoni orkestrası yapmak gibidir.

Şunu hayal edin: Ilık su aşağıya doğru akarken, cildinizi okşayan lüks yağlar açısından zengin, özel üretim tıraş kremiyle köpükleniyorsunuz. Bir ustalık şaheseri olan tıraş makinesi zahmetsizce kayar ve saf bir hassasiyetle iz bırakır. Titizlikle harmanlanmış bitkilerin kokusu havayı doldurarak hem canlandırıcı hem de sofistike bir koku yolculuğu yaratıyor.

Bu bir rutinden daha fazlası; bu bir zevk anıdır, zanaatkarlığın ve kişisel bakımın günlük bir kutlamasıdır. İnanın bana, bu tür bakım temellerinin katıksız zevkini bir kez deneyimlediğinizde, sabah rutininizi bir sanat biçimine yükseltme konusunda kendinizi yalnızca ilgili değil, aynı zamanda gerçekten tutkulu bulacaksınız. Bu sadece tıraş değil; bu, güne benzersiz bir notla başlayan, hayattaki en güzel şeylere bir selam, enfes olana bağlılıktır.

Kullanım :

Öncelikle yüzünüzü ılık suyla yıkamalısınız. Bu gözenekleri açar ve tıraşı kolaylaştırır. Cildinizi cömertçe tıraş köpüğüyle kaplayarak başlayın. Sakal kıllarını yumuşatmak için köpüğe 5 dakika verin. Daha sonra tıraş makinenizi 30 - 45° açıyla ayarlayıp, baskı yapmadan yüzünüze yönlendiriyorsunuz. Tıraş makinesinin başlığını kesilmiş saçlardan kurtarmak için, birkaç vuruşta bir musluğun altında tutmanız yeterlidir.

Bakım : 

Tıraş makinesinin bakımı çok kolaydır. Kullanımdan sonra tıraş makinesini iyice yıkayın, köpük kalıntılarını giderin ve saçları kesin. Bir tırnak fırçası ve saç şampuanı veya bulaşık sabunu inatçı kirlerin giderilmesine yardımcı olur. Son olarak havluyla kurulayın ve bir sonraki tıraşınıza hazır olun. Tıraş bıçağını değiştirirken tüm parçaların sıkı oturup oturmadığını kontrol edin

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR