CRABTREE & EVELYN EDT BAYAN PARFÜMÜ CARRIBEAN ISLAND WILD FLOWERS 100ML
CRABTREE & EVELYN EDT BAYAN PARFÜMÜ CARRIBEAN ISLAND WILD FLOWERS 100ML
CRABTREE & EVELYN EDT BAYAN PARFÜMÜ CARRIBEAN ISLAND WILD FLOWERS 100ML

CRABTREE & EVELYN EDT BAYAN PARFÜMÜ CARRIBEAN ISLAND WILD FLOWERS 100ML

İndirim Oranı : %50 İndirim

!!!!! ÜRETİMİ SONLANDIRILDI , YURTİÇİ VE YURTDIŞI PİYASASINDAKİ SON ÜRÜNLER !!!!!

Crabtree & Evelyn kokusu - günlük sevinciniz. Crabtree & Evelyn, 1972 yılında, 17. yüzyıldaki botanikçi John Evelyn ve güzelliği ile ünlü ve şifa gücüne sahip olduğu söylenen Yengeç Elma Ağacı'ndan esinlenerek adı Cyrus Harvey tarafından kuruldu. Aslen küçük bir aile şirketi olan Crabtree & Evelyn , el yapımı sabun satmaya başladı.

Cyrus Harvey, seyahat sevgisini, yüksek kaliteli doğal ürünler üretme arzusuyla birleştirmeye karar verdi ve olağanüstü güzel aromalar ve besleyici özellikleri olan lüks bir banyo ve vücut ürünleri markası yarattı. Şimdi bile, marka en eşsiz malzemeleri bulmaya ve onları yeni ürünlere dahil etmeye odaklanıyor.

Hangi Crabtree & Evelyn ürünlerini tercih ederseniz edin, sabun ve duş jellerinden banyo yağlarına ve tuzlarına, vücut losyonlarından, ovalamadan, kadın ve erkek kokularına, cildinize bakmanıza ve gün boyunca müthiş koku almaya yardımcı olurlar. . Günün tazelik ve lüks havası ile çevrili geçecek.

Tüm Crabtree & Evelyn ürünleri özenle ana bileşenden sonra isimlendirilmiş otuzdan fazla ayrı başlıkta incelenerek formule edilmiştir. Bu, cildinizi aloe veranın nemlendirici etkisiyle şımartmak, limon, bal ve kişnişle tazelemek veya Evelyn Rose çizgisiyle güzel kokmasını sağlamak isteyip istemediğinizi kolayca seçebilirsiniz.

Crabtree & Evelyn, geleneği yenilikle birleştiriyor. Geçtiğimiz kırk yıldır, marka her gün müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerine ve güvenle herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmasına yardımcı oluyor.

 

 

Crabtree&Evelyn kültürel miras koleksiyonundan Venedik menekşesi suyu ile sizi  Akdeniz'in ve Avrupa'nın tarihi şehirlerinden koku alma yolculuğuna çağrılıyor ...

Romantik resimlerle süslenmiş silindirik karton kutularla paketlenmiş çok şık 100ml'lik şişelerde sizin ve sevdiklerinizin kalbini kullanmaya başlamadan çalacak.

Zarif mor menekşeler, Venedik'in romantik köprülerini süsleyerek harika kadifemsi pudra kokusunu yayar. Menekşe çiçekleri saflık ve alçakgönüllülüğün simgesidir ve bu kokuda başrol oynarlar.
Liçi, ahududu ve şeftali meyveli notalarıyla menekşenin asil kokusunu tamamlar.

Pompalı cam şişede

Başlıca notlar bergamot, selvi ve elemi; orta notalar lavanta, ylang-ylang ve tarçın; temel notlar vetiver, sandal ağacı ve sedir.

100ML

Dermatolojik olarak test edilmiştir

ÜRETİM YERİ : AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.NOT : CRABTREE MARKASININ ÜRETİMİNE SON VERDİĞİ ÜRÜNLERDENDİR , YAKINDA ADINDAN VINTAGE OLARAK BAHSEDECEĞİMİZ PİYASADAKİ SON CRABTREE&EVELYN ÜRÜNLERİNDEN ROTASYONUNUZA EKLEMEK İÇİN ACELE EDİNİZ :)