CRABTREE & EVELYN EDC ERKEK PARFÜMÜ BLACK ABSINTHE 100ML (TESTER)
CRABTREE & EVELYN EDC ERKEK PARFÜMÜ BLACK ABSINTHE 100ML (TESTER)

CRABTREE & EVELYN EDC ERKEK PARFÜMÜ BLACK ABSINTHE 100ML (TESTER)

!!!! KUTUSUZ TESTER ÜRÜNÜDÜR !!!!

!!!!! ÜRETİMİ SONLANDIRILDI , YURTİÇİ VE YURTDIŞI PİYASASINDAKİ SON ÜRÜNLER !!!!!

Crabtree & Evelyn kokusu - günlük sevinciniz. Crabtree & Evelyn, 1972 yılında, 17. yüzyıldaki botanikçi John Evelyn ve güzelliği ile ünlü ve şifa gücüne sahip olduğu söylenen Yengeç Elma Ağacı'ndan esinlenerek adı Cyrus Harvey tarafından kuruldu. Aslen küçük bir aile şirketi olan Crabtree & Evelyn , el yapımı sabun satmaya başladı.

Cyrus Harvey, seyahat sevgisini, yüksek kaliteli doğal ürünler üretme arzusuyla birleştirmeye karar verdi ve olağanüstü güzel aromalar ve besleyici özellikleri olan lüks bir banyo ve vücut ürünleri markası yarattı. Şimdi bile, marka en eşsiz malzemeleri bulmaya ve onları yeni ürünlere dahil etmeye odaklanıyor.

Hangi Crabtree & Evelyn ürünlerini tercih ederseniz edin, sabun ve duş jellerinden banyo yağlarına ve tuzlarına, vücut losyonlarından, ovalamadan, kadın ve erkek kokularına, cildinize bakmanıza ve gün boyunca müthiş koku almaya yardımcı olurlar. . Günün tazelik ve lüks havası ile çevrili geçecek.

Tüm Crabtree & Evelyn ürünleri özenle ana bileşenden sonra isimlendirilmiş otuzdan fazla ayrı başlıkta incelenerek formule edilmiştir. Bu, cildinizi aloe veranın nemlendirici etkisiyle şımartmak, limon, bal ve kişnişle tazelemek veya Evelyn Rose çizgisiyle güzel kokmasını sağlamak isteyip istemediğinizi kolayca seçebilirsiniz.

Crabtree & Evelyn, geleneği yenilikle birleştiriyor. Geçtiğimiz kırk yıldır, marka her gün müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerine ve güvenle herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmasına yardımcı oluyor.

 

CRABTREE & EVELYN BLACK ABSINTHE 

"Yeşil peri" olarak bilinen absinthe , hayatına Fransa'da bitkisel bir tentür olarak başladı. 

Yaratıcılığı artırmak için ,rahatlamanın ve düşünmenin bir yolu olarak içildi. 

Zengin tarihe saygı duymak için Crabtree&Evelyn firması kültürel miras serisi Black Absinthe Eau de Cologne serisini üretmiştir.

Rahatsız etmeyen bir likör tonu , biberli vetiverin canlı otsu notalarının altını çizerken, kremsi bir tonka baz nota olarak derinden, şehvetli bir detay ekler.

Üst Notalar: Pelin otu , Yıldız Anasonu, Rezene Çiçeği 

Orta Notaları: Artemisia, Meyankökü, (Fransız) Lavanta 

Alt Notaları: Tonka, Vetiver, Sandal Ağacı

 

 

Dökme cam şişede (SPREYLİ DEĞİLDİR)

Başlıca notlar bergamot, selvi ve elemi; orta notalar lavanta, ylang-ylang ve tarçın; temel notlar vetiver, sandal ağacı ve sedir.

100ML

Dermatolojik olarak test edilmiştir

ÜRETİM YERİ : AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.


 


 

NOT : CRABTREE MARKASI ,  ÜRÜNLERİ ÜRETİMİNE SON VERMİŞTİR , YAKINDA ADINDAN VINTAGE OLARAK BAHSEDECEĞİMİZ PİYASADAKİ SON CRABTREE&EVELYN ÜRÜNLERİNDEN ROTASYONUNUZA EKLEMEK İÇİN ACELE EDİNİZ :)

KUTUSUZ TESTER ÜRÜNÜDÜR