COUTO PORTUGAL KEKİK VE MENTOL ÖZLÜ DİŞ MACUNU 60GR
COUTO PORTUGAL KEKİK VE MENTOL ÖZLÜ DİŞ MACUNU 60GR

COUTO PORTUGAL KEKİK VE MENTOL ÖZLÜ DİŞ MACUNU 60GR

Marka : COUTO
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Diş Macunu Couto'nun ilk formülü, 13 Haziran 1932'de Porto şehrinde Pasta Medicinal Couto ismiyle eczane müdürü Alberto Ferreira do Couto tarafından tescil edilmiştir.

Bir stomatolog arkadaşının yardımıyla, büyüyen diş eti retraksiyonu fenomenini sınırlamak için bu diş macununu yarattı. Ürünün kalitesi öyle bir başarıyı belirlemiştir ki, bugün bile yaşlı Portekizliler için “Paste Couto” demek diş macunu ile aynıdır. Küçük üretim hala Couto ailesinin son varisinin elinde. Diş macunu Couto günlük ağız ve diş hijyeninde endikedir. Özellikleri sayesinde çürük ve diş eti rahatsızlıklarının önlenmesine yardımcı olur.

Nasıl kullanılır:
Kaliteli bir diş fırçasının kıllarına bol miktarda diş macunu koyun, dişlerinizi ve diş etlerinizi iyice ovalayın, Diş Macunu Couto'yu interdental boşluğa nüfuz edin, durulamadan önce diş etleriyle birkaç dakika temas halinde bırakın. Dişlerinizi günde iki kez (sabah ve akşam) ve mümkünse yemeklerden sonra en az 2 dakika fırçalayın.

Şiddetli vakalarda, diş etlerinin durumu bir fırça kullanımını tolere etmediğinde, diş macunu Couto işaret parmağının ucuyla hafifçe sürülerek birkaç dakika diş etleri ile temas halinde bırakılarak uygulanabilir.

 

İçindekiler:
Aqua, Hidroksiapatit, Gliserin, Potasyum Klorat, Hidroksietilselüloz, Sodyum C12-18 Alkil Sülfat, Mentha Piperita, Mentol, Paraffinum Liquidum, Anethol, Sodyum Sakarin, Timol, Öjenol ve Limonen.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR