BLANX AŞINDIRMADAN LEKE ÇIKARICI DİŞ MACUNU 75GR
BLANX AŞINDIRMADAN LEKE ÇIKARICI DİŞ MACUNU 75GR

BLANX AŞINDIRMADAN LEKE ÇIKARICI DİŞ MACUNU 75GR

Marka : BLANX
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
 BlanX Yoğun Leke Çıkarıcı, sigara, kahve, kırmızı şarap ve yiyeceklerden kaynaklanan inatçı lekeleri çıkarmaya yardımcı olan mikroskobik bambu gücü ile zenginleştirilmiş benzersiz bir formüle sahiptir. 

BlanX Yoğun Leke Çıkarma, duman, yiyecek, içecek ve plağın neden olduğu inatçı lekeleri etkili bir şekilde giderir. Liken ve bambu mikro tozu içeren eşsiz formülü, doğal beyazlığı geri kazanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yoğun aroması ağzı taze hissetmesine izin verirken aktifleştirici maddeler plak ve tartar oluşumunu etkili bir şekilde önler.

Beyazlatma etkisi

BlanX'in doğal beyazlatma etkisi, iki temel unsurun birleşiminden kaynaklanır. Birincisi, Arctic Lichen, herhangi bir aşınma olmadan maksimum hijyen sağlayan özelliklere sahip bakteri, plak ve lekelerle savaşırken, sakız dokusunu yatıştırırken ve dezenfekte ederken formülasyonu çıkarır. İkincisi, emayeyi güçlendiren, dişlerin parlaklığını artıran, ağız boşluğunu bakterilerden koruyan florür tuzları. 

BlanX'in beyazlatma etkisi belgelenmiştir.

Anti bakteriyel etki

Bakteriler, plak oluşumunda bir artışa neden olacak şekilde diş yüzeylerine yapışmalarına neden olan yapışkan madde ile üretilirler. BlanX'ın özel formülasyonu, diş minesini korurken bakterilerin çoğalmasını büyük ölçüde azaltabilen, anti-bakteriyel özelliklere sahip aktif bileşenler içerir. BlanX'in anti-plak etkisinin, çeşitli in vitro testlerle, diş boşluklarından sorumlu olan ve organizma oluşumlarını azaltabilen mikro-organizmalara karşı aktif olduğu kanıtlanmıştır. 
 

 
 

Aşındırıcı olmayan

İyi bir beyazlatıcı diş macunu, uzun süreli kullanılabilen ve hem dişler hem de diş eti mukozası için biyouyumlu olan yüksek tolerans oranını garanti eden geleneksel bir hijyen aracı olma yeteneğine sahiptir. 

BlanX diş macunu, kalibre edilmiş yüksek kaliteli silika karışımı ile formüle edilmiştir, aynı zamanda düşük bir RDA ile diş minesine tam temizlik ve optimum saygı sağlayan belirli bir granülomer ile formüle edilmiştir. 
 
BlanX diş macunu, diş fizyolojisine azami saygı gösterilerek formüle edilmiş ve titiz tolerans testlerinden geçirilmiştir. 

BlanXometer
BlanX-o-meter, BlanX ürün ambalajı içinde gelen bir araçtır. 

Dişlerinizin beyazlığını ölçmek için kullanabilirsiniz. Dişlerin emaye rengi kişiden kişiye, yaşam tarzlarına ve yaşlarına göre değişmektedir. 

Kullanım 
talimatları Delikli hat, BlanX-o-metreyi ambalajın yanından yırtmanıza yardımcı olur. Bir ok ile işaretlenmiş spor üzerine basit bir basın ve delikli çizgi boyunca yırtın. BlanX-o-meter'ı dişlerinizin yanına yerleştirerek, mineinize en yakın renk tonunu belirlemek kolaydır. BlanX ürünlerinizi kullanmaya başlamadan önce emayenizin BlanX-o-meter üzerindeki rengini işaretleyin. Günden güne dişlerinizin iyileştirici beyazlığını ölçebilir ve ölçebilirsiniz. 


Kutup Likenleri

 

BlanX diş macununun başarısı bilimsel araştırmalarına ve doğal geleneklerine bağlıdır.

 
 
Kuzey Kutbu'na yapılan bir keşif gezisinde, birkaç bilim adamı, yerel halkın olağanüstü beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olduğunu fark etti.
Tek ağız hijyeni, dişlerini o enlemlerde bol miktarda büyüyen bir likenle ovalamaktan ibaretti.
 
 

Likenler, güneş ışınlarından enerji çekebilen bitki organizmalarıdır. Onlar son derece stresli koşullarda hayatta kalmak için sahip olması nedeniyle bu doğal antibakteriyel maddeler de dahil olmak üzere, kendi güvenlikleri için birçok özel maddeler üretirler, bu tür Arktik arazilerde olarak kirlenmemiş topraklarda, kolonize, zorlu koşullarda yaşayabilir .. 

liken sadece eyleminde aktif maddeler Dişlere zarar veren ve plak oluşturan mikro organizmaların türüne karşı. 

Liken özü, dişlerde bulunan bakteri miktarını kontrol ederek diş renginin solmasına neden olan plakların önlenmesine yardımcı olabilir 

Bu gözlemden sonra, İtalyan araştırmacı çalışmaları, Arctic Lichen’de bulunan aktif maddeleri izole etmeyi başardı.BlanX, etkinlik ve koruma anlamında eşsiz diş macunu oluşturmak için. 


Formül PRO

 

ARCTIC LICHENS, AŞINDIRICI OLMAYAN SİLİKALAR VE ENZİMLER ARASINDAKİ EŞSİZ BİR SENGERİ

Arktik liken beyazlığı ~ Aşındırıcı olmayan silis güvenliği ~ Enzimlerin korunması

BlanX, gün geçtikçe dönen dişlerinizin doğal beyazlığı olan Arctic Lichens'e dayanan tek ürün yelpazesidir. Güzel bir gülümseme ve sağlıklı bir beyaz dişler herkesin isteğidir. Ne yazık ki, dişlerimizin rengi, hem kaçınılmaz yaşlanma süreci için, hem de hepsinden önemlisi, kahve gibi dış faktörlerin bir sonucu olarak lokalize veya dağınık lekelerin oluşması için içsel faktörler (hastalıklar ve ilaçlar) için kolayca değişir. Her gün dişlerimizle temas eden çay, kırmızı şarap ve nikotin. BlanX araştırmasından, yeni aşındırıcı olmayan diş macunu doğdu, gülümsemenize geri dönen beyazlatıcı ve antibakteriyel bir hareketle, doğal parlaklığını ve kalıcı beyazlığını. Arctic Lichens, aşındırıcı olmayan Silikalar ve Enzimler arasındaki eşsiz sinerji, mineral emaye içeriğini korur ve remineralize eder, plak adezyonu ve diş sararmasının önlenmesi ve dengesinin korunması; ayrıca tartar, plak ve diş çürümesine neden olabilecek bakteri çoğalmasını önler.

 
ARTIC LICHENS
Liken özütlerinde unik asit, mukoza ve dişlerin korunmasında özellikle etkili bir madde olarak tespit edilmiştir. Usnik asit bakteriyostatik ve doğal bir etkiye sahiptir: bakteriyel yükün çoğunu, özellikle çürüklerin ana nedeni olan Streptococcus Mutans'ı hızla etkisiz hale getirerek bir ağartma hareketi ortaya çıkarır.
AŞINDIRICI OLMAYAN SİLİKALAR
BlanX diş macunu, aynı zamanda optimum bir temizlik etkisi ve dental emayenin bütünlüğüne maksimum saygı gösterilmesini sağlayan ve aynı zamanda maksimum RDA düzeyine sahip bir diş temizliği için maksimum saygı sağlayan, kalibre edilmiş yüksek kaliteli silika kombinasyonuyla formüle edilmiştir.
ENZİMLER
BlanX enzimleri, diş şeridindeki (biyofilm) protein filmini parçalayabilir ve böylece lekelerin çıkarılmasını ve bunların reformasyonunu önler; Bu nedenle bu enzimler, bakteri üremesini önleyebilir ve dişleri beyaz ve sağlığa kavuşturarak koruyucu bir etki yaratır.

 
 
MENŞEİ : İTALYA
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR