ALEXANDER SIMPSON TIRAŞ ÖNCESİ YAĞ 50ML LIME
ALEXANDER SIMPSON TIRAŞ ÖNCESİ YAĞ 50ML LIME
ALEXANDER SIMPSON TIRAŞ ÖNCESİ YAĞ 50ML LIME

ALEXANDER SIMPSON TIRAŞ ÖNCESİ YAĞ 50ML LIME

Marka : SIMPSONS
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 

Alexander Simpson, 1919 yılında tıraş fırçası ve erkek bakım ürünleri üretimine başladı ve sektörde bir öncü olarak kabul ediliyor. Üretim başlangıçta Londra'nın Doğu ucunda, daha sonra Clapham'da yapıldı. 1941'de, İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman Luftwaffe saldırısı sırasında fabrikasının kaybının ardından, üretim ünlü Nimmer Mill'deki Batı Ülkesine taşındı. Günümüzde Simpson tıraş fırçaları ve ilgili ürünler, tarihi Man Adası'nda Progress Shaving Brush (Vulfix) Limited tarafından üretilmektedir. Hizmet verilen zaman, kalifiye işçiler tarafından elle bağlanan düğümler kullanılarak geleneksel şekilde üretilmeye devam ediyorlar. 

Yeni Alexander Simpson Est serimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Birkaç aydır geliştirilmekte olan 1919 tıraş öncesi yağla beklemeye kesinlikle değdi. Jamaikalı Zencefil ve aromatik Limon otunun notalarıyla ısıtılan soğuk Batı Hint misket limonu ile canlı, sulu bir koku, cildinizin bu canlı ve taze kokudan harika olan her şeyi almasını sağlar.

Birkaç damla yağı avucunuzun içine koyun ve yumuşayana kadar sakallarınıza hafifçe masaj yapın. Kreminizi ve keskin bir jilet ile tıraş olunuz, yatıştırıcı ve nemlendirici tıraş sonrası balsamımızı uygulayarak epik bir tıraşı bitirin.

Alexander Simpson Est. 1919 Lıme Tıraş Öncesi Yağı

Ambalaj 50ml cam şişe

İçindekiler: Ricinus communis tohumu yağı, Helianthus annuus tohumu yağı, Olea europaea meyve yağı, Kaprilik / kaprik trigliserit, Parfüm Deodorantı, Glisin soya yağı, Tokoferil asetat, Aloe barbadensis yaprak özütü

 

 

İngiltere'de üretilmiştir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR