SAPONIFICIO VARESINO TIRAŞ SABUNU KASELİ 150GR OPUNTIA
SAPONIFICIO VARESINO TIRAŞ SABUNU KASELİ 150GR OPUNTIA
SAPONIFICIO VARESINO TIRAŞ SABUNU KASELİ 150GR OPUNTIA
SAPONIFICIO VARESINO TIRAŞ SABUNU KASELİ 150GR OPUNTIA

SAPONIFICIO VARESINO TIRAŞ SABUNU KASELİ 150GR OPUNTIA

Fiyat : ₺1.600,00(KDV Dahil)

Cosmoprof 2018 Fuarı için özel olarak üretilmiştir.

Opuntia Ficus-Indica halk arasında "Kaktüs Meyvesi" , "Hint İnciri" , "Babutsa" gibi isimlerle anılır. Bu sıcak iklim bitkisi; cilt üzerinde koruyucu film oluşturur ve derinlemesine Nemlendirir . Tıraş fırçası ile kullanılmak üzere üç kez öğütülmüş sert sabundur. Yumuşak, beslenmiş ve canlanmış bir cilt için gerçek bir geleneksel tıraş ürünüdurHer sabun, kalite tavizsiz olarak, tıraş rutini sırasında maksimum rahatlığı isteyenler için doğrudan talep ve beklentilerin ardından tasarlanan ve sonra geliştirilen bir butik formülasyonuna sahiptir .

Üst Notalar :

 Bergamot,Frenk Üzümü,Ananas

Ana Notalar : 

 Huş,Gül,Yasemin

Alt Notalar : 

Paçuli,Vetiver,Beyaz Yosun,Meşe Yosunu

150g Tıraş Sabunu için işin üstadları çalışmalar yaptı,ekstrüde edildi ve elle kesildi. Sabunun üzerindeki logo, geçen yüzyılın başında kullanıldığı gibi kabartmalıdır. Sabun çapı 87mm, karton kutu içerisindeki sabun ile aynı boyuttadır. Sabunu yenisiyle değiştirerek, şık tenekeyi tekrar kullanabilirsiniz.

Alüminyum teneke şıklığı bozulmadan tekrar kullanabilmeniz için etiketlenmeyip kabartma yüzeyle üretilmiştir

Beta 4.3,ibaresi, ürün geliştirme aşamasını gösterir.

% 100 bitkisel (parfüm hariç) 
Palmiye yağı YOK (ormanları korumak için) 
Kimyasal kökenli koruyucu / şelatlayıcı / antioksidan petrol, mineral yağlar, boyalar, parabenler ,EDTA , SLS , BHT , SLES , PEG içermez

 

Kullanım Önerileri

Saponificio Varesino'nun formülasyonları, en iyi performansı elde etmek, çözünür hale getirmek ve / veya eritmek için aktif bileşenler içerir. 
Maksimum performans şu şekilde elde edilebilir:
Sabun yüzeyini birkaç dakika boyunca ince bir sıcak su tabakası ile kaplayın. Bir porsuk tıraş fırçası ıslatın, iyice durulayın ve ardından fırçaya sabunun üzerindeki ince su tabakasını dökün ve su eklemeden yüz (20-30 saniye), yüz veya kasede köpüğü oluşturmaya başlayın.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir
Bu ürün ormansızlaşmaya karşı mücadeleye katkıda bulunur:

 

Sabun% 100 bitkisel, NO PALM OIL. Sabunlaştırma için sadece % 50 oranında gıda vassfındaki hindistan cevizi yağı kullanılmıştır.Nemlendirme ve köpüklenme özelliklerine sahip, en yüksek kalitede bir sabundur. Ormansızlaşmanın ana nedeni olan palmiye yağı tüketmeyerek ormanlarımızı korumaya katkıda bulunuyoruz. 

 

 

 

 

 

ÜRETİM YERİ : İTALYA

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR