PHOENIX CK-6 ARTISAN ACCOURTREMENTS TIRAŞ SABUNU DIVER DOWN 142GR
PHOENIX CK-6 ARTISAN ACCOURTREMENTS TIRAŞ SABUNU DIVER DOWN 142GR

PHOENIX CK-6 ARTISAN ACCOURTREMENTS TIRAŞ SABUNU DIVER DOWN 142GR

Marka : PHOENIX
Fiyat : ₺1.200,00(KDV Dahil)

 

Koku Profili:  Son derece basit görünen bir tarif, ancak sizi temin ederim, baharatlı rom, mür, spikenard'ın destansı, çarpıcı bir karışımı. Kudüs Çamı, bir tutam lavanta  ve bir tutam tarçın. 

 

Diver Down   , ikonik Original Seaforth Spiced unutulmuş kokusuna tekrar hayat verme girişimidir. 
 
Seaforth 1930'ların sonlarında Old Spice'tan kısa bir süre sonra sahneye çıktı. Ve rekabette olduğu gibi, onlar da seramik kaplar, kupalar, talk, tıraş losyonu, tıraş sabunu vb. ürettiler. Ne yazık ki şirket birçok farklı sebepten pazardaki yerini kaybetti ve sonunda 80'lerin sonunda kapılarını kapattı. Şimdi, neredeyse 30 yıl sonra, bu kötü koku çocuğunu diriltiyoruz! Şunu da eklemeliyim, Seaforth'a karşı sürekli savaşmasalardı Old Spice bugünkü gibi olmazdı. Devam eden rekabet, her ikisini de ilgili ve kendi oyunlarının üstünde tuttu. Ama sadece bir kazanan olabilir...  Diver Down tüm bunları değiştirmeyi umuyor! 

UYARI...
Bu malzemeyi tüm yıl boyunca kullanmak isteyeceksiniz ve şüphesiz her gün kullanmak isteyeceksiniz. Diver Down çok yönlü, zamansız, büyülü bir klasik! Tek başına koku da harika bir sohbet başlatıcısı yapar! Unutma, birinin bu şeylere gerçekten burnunu sokmasından bu yana onlarca yıl geçti! Bir koku zaman yolculuğu gibidir!        
Arkadaşlarımın keyfini çıkarın ve belki de Diver Down'ı klasik bir Gillette savaş yılı jiletiyle eşleştirmeyi ya da gerçekten nostaljiye dalmak için düşünün! Tıraş Olun ve Harika Kalın!
İsim ticari markaları ve telif hakları, ilgili üreticilerinin ve/veya tasarımcılarının mülkiyetindedir. Bu sürüm, orijinal sürümle KARIŞTIRILMAMALIDIR ve Phoenix Shaving, LLC'nin Seaforth ile hiçbir ilişkisi yoktur!.

İçindekiler: Potasyum Stearat, Gliserin, Potasyum Cocoate, Aqua, Potasyum Kokumate, Sodyum Laktat, Potasyum Shea Yağı, Potasyum Castorate, Sodyum Stearat, Potasyum Kakao Yağı, Potasyum Avokadoat, Parfüm [Koku]


 

 

 

Ultra, Premium Formül CK- 6 serisi

 

CK-6 Crown King kelimelerinin kısaltmasıdır. Diğer Phoenix ürünlerinden farkı bitkisel yağların en iyi kalitede olanları kullanılmış olmasıdır. Tallow içermeden tallow etkisi verebilmek için bu yola başvurulmuştur.

Tüm Sabunlar yeniden kullanılabilir vidalı kapaklı kap içerisindedir

Arizona, ABD'de geleneksel yöntemlerle el yordamıyla üretilmiştir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR