CRABTREE & EVELYN TIRAŞ KREMİ INDIAN SANDALWOOD 100GR (KUTUSUZ)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺75,00(KDV Dahil)

!!!!! ÜRETİMİ SONLANDIRILDI , YURTİÇİ VE YURTDIŞI PİYASASINDAKİ SON ÜRÜNLER !!!!!

KUTUSUZ OUTLET ÜRÜNÜDÜR.ÜRÜNDE HERHANGİ BİR DEFORMASYON YOKTUR , 50TL DEĞERİNDEKİ TÜP SIKMA ANAHTARI FİYATA DAHİLDİR

Crabtree & Evelyn güzellik ürünleri | Crabtree & Evelyn kokusu - günlük sevinciniz. Crabtree & Evelyn, 1972 yılında, 17. yüzyıldaki botanikçi John Evelyn ve güzelliği ile ünlü ve şifa gücüne sahip olduğu söylenen Yengeç Elma Ağacı'ndan esinlenerek adı Cyrus Harvey tarafından kuruldu. Aslen küçük bir aile şirketi olan Crabtree & Evelyn , el yapımı sabun satmaya başladı.

Cyrus Harvey, seyahat sevgisini, yüksek kaliteli doğal ürünler üretme arzusuyla birleştirmeye karar verdi ve olağanüstü güzel aromalar ve besleyici özellikleri olan lüks bir banyo ve vücut ürünleri markası yarattı. Şimdi bile, marka en eşsiz malzemeleri bulmaya ve onları yeni ürünlere dahil etmeye odaklanıyor.

Hangi Crabtree & Evelyn ürünlerini tercih ederseniz edin, sabun ve duş jellerinden banyo yağlarına ve tuzlarına, vücut losyonlarından, ovalamadan, kadın ve erkek kokularına, cildinize bakmanıza ve gün boyunca müthiş koku almaya yardımcı olurlar. . Günün tazelik ve lüks havası ile çevrili geçecek.

Tüm Crabtree & Evelyn ürünleri özenle ana bileşenden sonra isimlendirilmiş otuzdan fazla ayrı satıra bölünmüştür. Bu, cildinizi aloe veranın nemlendirici etkisiyle şımartmak, limon, bal ve kişnişle tazelemek veya Evelyn Rose çizgisiyle güzel kokmasını sağlamak isteyip istemediğinizi kolayca seçebilirsiniz.

Crabtree & Evelyn, geleneği yenilikle birleştiriyor. Geçtiğimiz kırk yıldır, marka her gün müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerine ve güvenle herhangi bir zorlukla karşı karşıya kalmasına yardımcı oluyor.

 

Hint sandal ağacı ile hareketlilik kazanan koku selvi ve baharat özleri ile harmanlandı.

Her zaman elinizin altında bulunması gereken,Crabtree imzalı ve logolu metal tüp sıkma anahtarı fiyata dahildir.

100GR

Dermatolojik olarak test edilmiştir

ÜRETİM YERİ : AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ.

 

NOT : KUTUSUZ OUTLET ÜRÜNÜDÜR ÜRÜNDE HERHANGİ BİR DEFORMASYON YOKTUR , 50TL DEĞERİNDEKİ TÜP SIKMA APARATI FİYATA DAHİLDİR

CRABTREE MARKASI , TIRAŞ ÜRÜNLERİ ÜRETİMİNE SON VERMİŞTİR , YAKINDA ADINDAN VINTAGE OLARAK BAHSETTİRECEK OLAN PİYASADAKİ SON CRABTREE&EVELYN ÜRÜNLERİNDEN ROTASYONUNUZA EKLEMEK İÇİN ACELE EDİNİZ :)